Připravujeme pro Vás ještě větší nabídku autopříslušenství.

U nás si kvalitní a levné autokoberce vybere každý!!

Přesné gumové autokoberce GUZU jen pro Vás.

 


DOPORUČUJEME:

Autokoberce-zubri.cz

Přesné gumové koberce, univerzální, vany do kufru, výbava, příslušenství


Doplňky a příslušenství pro exteriér auta

Potřebujete Vaše auto vybavit anténou, nosičem na kole či novými zrcátky? Kategorie doplňky a příslušenství pro exteriér auta produkty, které jsou určeny pro exteriér Vašeho vozu a pomohou vylepšit Váš vůz z venkovního pohledu.

Řadit podle 
Výrobce 

Anténa elektronická 12V
Anténa elektronická
Střešní elektronická anténa určená pro příjem rozhlasového signálu v automobilu, složená ze šroubovacího prutu, upevňovací patice a přívodního kabelu. Anténa elektronická 12V Vhodná zejména pro vozy Škoda. Délka prutu: 40 cm, délka kabelu: 30 cm, anténní prut: šroub M5, anténní patice: matice M5.
naše cena 265,00 Kč (10,33 EUR)Anténa elektronická 12V gumová
Anténa elektronická
Střešní elektronická anténa určená pro příjem rozhlasového signálu v automobilu, složená z gumového šroubovacího prutu, upevňovací patice a přívodního kabelu. technická data: délka prutu 17,5 cm úhel sklonu 62° napájení 12 V délka anténního kabelu cca 35 cm délka napájecího kabelu cca 35 cm
naše cena 230,00 Kč (8,97 EUR)Elektronická anténa určené k montáži nalepením na sklo automobilu. Napájení 12 volt, šířka 34 cm, délka kabelu 200 cm.
naše cena 175,00 Kč (6,82 EUR)Střešní anténa určená pro příjem rozhlasového signálu v automobilu. Pro montáž na střechu vozidla.
naše cena 199,00 Kč (7,76 EUR)Anténa střešní "GOLF"
Anténa střešní
Prutová střešní laminátová anténa určená pro příjem rozhlasového signálu v automobilu, složená ze šroubovacího prutu, upevňovací patice a přívodního kabelu. Délka prutu 40 cm, délka kabelu 330cm, sklon antény 52°.
naše cena 172,00 Kč (6,71 EUR)Anténa střešní 27cm
Anténa střešní
Střešní anténa určená pro příjem rozhlasového signálu v automobilu, složená ze šroubovacího prutu, upevňovací patice a přívodního kabelu. Délka prutu 27 cm, délka kabelu 200 cm, sklon antény: 0 - 25°.
naše cena 187,00 Kč (7,29 EUR)Anténa střešní 52cm
Anténa střešní
Střešní anténa určená pro příjem rozhlasového signálu v automobilu, složená ze šroubovacího prutu, upevňovací patice a přívodního kabelu. Délka prutu: 45 cm; délka kabelu: 200 cm; anténní prut: matice M6; anténní patice: šroub M6.
naše cena 172,00 Kč (6,71 EUR)Univerzální anténní prut, určeno pro automobilové antény (příjem rozhlasového signálu ve voze). Součástí balení je řada adaptérů pro různé závity. technická data: délka prutu 40 cm vnitřní závit M6 vnější závit M5 (adaptér) vnější závit M6 (adaptér) materiál fiberglass
naše cena 97,00 Kč (3,78 EUR)Chránič dveří bílý 2ks
Chránič dveří bílý
Sada dvou kusů plastových chráničů s reflexními odrazkami pro dveře vozidel. Chraniče jsou tvarovány z plastu, prostřední část je zůžena a díky tomu je možné chránič ohýbat. Chránič dveří bílý 2ks K připevnění není třeba žádného nářadí, chrániče se pouze nasadí na hranu dveří vozidel, lze nasadit i na tvarovaná místa. Technická data sada 2 ks barva odrazek reflexní bílá
naše cena 65,00 Kč (2,53 EUR)Ozdobné chrániče hran dveří s aerodynamickým tvarem. Připevňují se nasazením na hranu dveří. Sada 2 kusy.
naše cena 58,00 Kč (2,26 EUR)Chránič dveří červený 2ks
Chránič dveří červený
Sada dvou kusů plastových chráničů s reflexními odrazkami pro dveře vozidel. Chraniče jsou tvarovány z plastu, prostřední část je zůžena a díky tomu je možné chránič ohýbat. Chránič dveří červený 2ks K připevnění není třeba žádného nářadí, chrániče se pouze nasadí na hranu dveří vozidel, lze nasadit i na tvarovaná místa. Technická data sada 2 ks barva odrazek reflexní červená
naše cena 65,00 Kč (2,53 EUR)Chránič dveří modrý 2ks
Chránič dveří modrý
Sada dvou kusů plastových chráničů s reflexními odrazkami pro dveře vozidel. Chraniče jsou tvarovány z plastu, prostřední část je zůžena a díky tomu je možné chránič ohýbat. Chránič dveří modrý 2ks K připevnění není třeba žádného nářadí, chrániče se pouze nasadí na hranu dveří vozidel, lze nasadit i na tvarovaná místa. Technická data sada 2 ks barva odrazek reflexní modrá
naše cena 65,00 Kč (2,53 EUR)Pryžový chránič dveří se samolepící fólií 3M. Ochrání hrany dveří automobilu před poškozením laku při otevírání dveří (např. vedle zdi atp.). Určeno k nalepení na okraj dveří automobilu. Chránič je pružný, díky tomu jej lze snadno nalepit i na mírně zakřivené dveře. technická data: sada 4ks výška 6 - 13 mm šířka 12 - 20 mm délka 180 mm samolepící fólie ano, 3M
naše cena 89,00 Kč (3,47 EUR)Ozdobné chrániče hran dveří s aerodynamickým tvarem. Připevňují se nasazením na hranu dveří. Sada 2 kusy.
naše cena 58,00 Kč (2,26 EUR)Clona FROST na čelní sklo 240 x 71cm
Clona FROST na čelní sklo
Clona proti mrazu chrání čelní sklo před námrazou, sněhem a ledem. Clona je zhotovena z pevného materiálu, který je na vnější straně opatřen voděodolnou impregnací. Díky rozměrům 240 x 71 cm pohodlně zakryje přední sklo (u většiny běžných vozidel). Instalace je snadná a rychlá, clona se umístí zvenku na čelní sklo a okolo sloupků se okraje provléknou dovnitř vozu. Pomocí přísavek se upevní na
naše cena 109,00 Kč (4,25 EUR)Koncovka výfuku chrom
Koncovka výfuku
Univerzální kovová koncovka výfuku. Povrch chrom. Průměr výfukové trubky, na kterou lze koncovku použít může být 28 až 55 mm.
naše cena 185,00 Kč (7,21 EUR)Plastový ozdobný kryt kola s elegantním designem, baleno á 1 ks. Vysoká tuhost a výtečná kvalitu laku.
naše cena 87,00 Kč (3,39 EUR)Plastový ozdobný kryt kola s elegantním designem pro vylepšení vzhledu ocelových disků kol. Vysoká tuhost a výtečná kvalitu laku. Baleno á 1 ks. Snadná montáž pouhým nacvaknutím na klasické ocelové disky kol. Kryt kola je na zadní straně vybaven obvodovou ocelovou pružinou, která zjišťuje pevné spojení krytu kola s ocelovým diskem.
naše cena 123,00 Kč (4,80 EUR)Plastový ozdobný kryt kola s elegantním designem pro vylepšení vzhledu ocelových disků kol. Vysoká tuhost a výtečná kvalitu laku. Baleno á 1 ks. Snadná montáž pouhým nacvaknutím na klasické ocelové disky kol. Kryt kola je na zadní straně vybaven obvodovou ocelovou pružinou, která zjišťuje pevné spojení krytu kola s ocelovým diskem.
naše cena 147,00 Kč (5,73 EUR)Plastový ozdobný kryt kola s elegantním designem pro vylepšení vzhledu ocelových disků kol. Vysoká tuhost a výtečná kvalitu laku. Baleno á 1 ks. Snadná montáž pouhým nacvaknutím na klasické ocelové disky kol. Kryt kola je na zadní straně vybaven obvodovou ocelovou pružinou, která zjišťuje pevné spojení krytu kola s ocelovým diskem.
naše cena 87,00 Kč (3,39 EUR)Plastový ozdobný kryt kola s elegantním designem pro vylepšení vzhledu ocelových disků kol. Vysoká tuhost a výtečná kvalitu laku. Baleno á 1 ks. Snadná montáž pouhým nacvaknutím na klasické ocelové disky kol. Kryt kola je na zadní straně vybaven obvodovou ocelovou pružinou, která zjišťuje pevné spojení krytu kola s ocelovým diskem.
naše cena 123,00 Kč (4,80 EUR)Plastový ozdobný kryt kola s elegantním designem, baleno á 1 ks. Vysoká tuhost a výtečná kvalitu laku.
naše cena 90,00 Kč (3,51 EUR)Plastový ozdobný kryt kola s elegantním designem pro vylepšení vzhledu ocelových disků kol. Vysoká tuhost a výtečná kvalitu laku. Baleno á 1 ks. Snadná montáž pouhým nacvaknutím na klasické ocelové disky kol. Kryt kola je na zadní straně vybaven obvodovou ocelovou pružinou, která zjišťuje pevné spojení krytu kola s ocelovým diskem.
naše cena 129,00 Kč (5,03 EUR)Plastový ozdobný kryt kola s elegantním designem pro vylepšení vzhledu ocelových disků kol. Vysoká tuhost a výtečná kvalitu laku. Baleno á 1 ks. Snadná montáž pouhým nacvaknutím na klasické ocelové disky kol. Kryt kola je na zadní straně vybaven obvodovou ocelovou pružinou, která zjišťuje pevné spojení krytu kola s ocelovým diskem.
naše cena 159,00 Kč (6,20 EUR)ZTIzNTM