Akumulátorový šroubovák KRAFT SUITE 4,8V

Kód: 09604
490 Kč 405 Kč bez DPH
Skladem

Akumulátorový šroubovák

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akumulátorový šroubovák se sklíčidlem s 1/4" šestihranem, osazeným navíc unikátní hlavicí s šesti různými bity, která umožňuje jejich okamžitou výměnu. Osazeno vestavěným 4,8 V akumulátorem s výtečnou kapacitou 800 mAh, který je vyroben na základě nejnovějších poznatků na poli ukládání elektrické energie.

Systém Super Quick osazený na tomto šroubováku disponuje hlavicí se šesti bity na vyklápěcích ramenech. Naleznete mezi nimi 2x plochý, 2x křížový a 2x šestihranný (imbus) bit pro běžné použití. Balení navíc obsahuje o náhradní bity, magnetický držák bitů, nabíječku 230V a kloubový nástavec pro šroubování v nepřístupných místech. Vše přehledně uspořádáno v robustním plastovém kufříku, který je uzavíratelný.

Jedinečné provedení, které umožňuje snadnou změnu konstrukce z klasické pistolové na rovnou je použití. Pravý / levý chod a osvětlení pracovního prostoru dělají tento šroubovák nepostradatelným společníkem jak pro domácnost, tak i na cesty.

Záruka 24 měsíců se nevztahuje na věci poškozené opotřebením nebo nesprávnou manipulací v rozporu s návodem k použití. Životnost baterie je 6 měsíců od data prodeje.

Akumulátorový šroubovák KRAFT SUITE 4,8V

Technická data
akumulátor4,8 V 800 mAh
otáčky (bez zatížení)150 ot./min
pravý / levý chodano / ano
osvětleníano, 1x LED
sklíčidlošestihran 1/4"
nabíječka napájení230 V ~ 50 Hz, 2 W
doba nabíjenícca 3 - 5 hod.
úroveň akustického tlakuLpa < 70 dB (A)
vibracezrychlení < 2,5 m/s

Doplňkové parametry

Kategorie: Nářadí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.17 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: