3D PREMIUM textilní koberce Škoda OCTAVIA III 2013-

Kód: 300010
1 099 Kč –9 %
6 complete set
1 099 Kč –9 % 999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem
3D PREMIUM textilní koberce Škoda OCTAVIA III 2013-

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám nové 3D koberce Škoda OCTAVIA III 2013-, které změní Váš pohled na textilní auto koberce. Jsou vyrobeny z toho nejkvalitnějšího materiálu, precizně vytvarované a se zvýšeným okrajem. Díky tomuto zadrží veškeré nečistoty, vodu i tající sníh. Následně je velmi snadné je vyčistit suchou i mokrou cestou. Vyzkoušejte něco nového, něco jiného, něco lepšího.

3D PREMIUM textilní koberce Škoda OCTAVIA III 2013-

Výrobce: Krátce Vám představíme technologii tohoto prémiového produktu. Na začátku projektu jsme analyzovali stovky materiálů a textilních koberců, abychom nalezli ten pravý a jediný pro naše 3D auto koberce. A podařilo se. Jedná se o originální PA VW 450g/m3 materiál v barvě Titanově-černá. Tato textílie je na povrchu a je tím první a co zákazníka bude zajímat. Dali jsme si proto na tomto výběru záležet. Kromě toho jsou tu ale ještě další vrstvy auto koberce, které umožňují jeho tváření a odolnost, tak aby dostál svým prémiovým vlastnostem. Jsme přesvědčení, že z tohoto produktu budete nadšen(a).

Poté co tento materiál dostane svůj perfektní tvar, aby pokryl celou podlahu vozu, zbývá už jen stará známá finální práce: Koberce osadíme originální fixačními prvky, opatříme přebalem se všemi potřebnými uživatelskými informacemi, zkompletujeme na ramínko, zabalíme do fólie a kartonu, tak aby byly připraveny k doručení.

3D tvarované textilní auto koberce Škoda OCTAVIA III 2013-, přesně pasující danému vozu Škoda OCTAVIA III 2013-. Jsou schopny zadržet všechny druhy nečistot, vody a tající sníh. Snadné na vyčištění či vysátí, Skvěle vypadající a vyrobené ve vysoké kvalitě.

Technické parametry:

Barva: Titanově-černá

Fixace: Ano

Doplňkové parametry

Kategorie: AUTOKOBERCE GUMOVÉ A TEXTILNÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: